Vložit inzerát

.NET DEVELOPER | FULL HOME OFFICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Medioři a senioři .NET developeři, hledáme právě vás! Pro známou a stabilní IT společnost hledáme posilu do týmu právě na pozici .NET DEVELOPER.

Potřebujeme alespoň 1 rok zkušeností. Nabídnout můžeme například plný home office hned poté, co se zapracujete.

Co náplň práce? Půjde především o vývoj a údržbu webových služeb a aplikací v oblastech:
- zavádění nových produktů
- objednávkového procesu poskytovaných služeb
- správy služeb (samoobsluha)
- intranetu a komunikace s produkčními servery
- rozhraní (API) pro komunikaci s třetími stranami

Pro více informací neváhejte zareagovat na tuto nabídku, případně volejte na 720 748 828 nebo pište na jan.laluch@grafton.cz.

Požadavky

Základní znalosti a zkušenosti:
- 1 rok zkušeností s programováním v .NET / C# / MVC
- Znalost Entity Framework nebo jiného ORM (objektově relační mapování)
- Znalost MS SQL a jazyka SQL
- Znalost práce ve Visual Studiu 2019 a vyšším

Pokročilé znalosti a zkušenosti:
- 3 a více let zkušeností s programováním v .NET / C# / MVC
- Znalosti Design patterns, IoC, Unit testing, Mocking framework
- Znalost UX návrhů, nástrojů a frameworků (HTML, CSS, Bootstrap, jQuery, Angular, Knockout, ReactJS)
-Zkušenosti s vývojem orientovaným na služby (SOA)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek