Vložit inzerát

KONTROLOR/ KA KVALITY | JEDNA SMĚNA

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi absolvent SŠ, který hledá uplatnění v oblasti kvality? Vyznáš se ve výkresové dokumentaci?

Pak hledám právě TEBE!

Do strojírenské firmy v Prostějově hledám KONTROLORA KVALITY!

Tvojí náplní práce bude:
- provádění kontrol svarků a obrobků v zakázkové strojírenské výrobě
- orýsování obrobků pro horizontální vyvrtávačky
- tvorba protokolů o provedených měřeních a zkouškách
- zpracování záznamů o neshodách a jejich analýza
- denní komunikace s jinými útvary
- kontrola dodržování technologické kázně a dalších aspektů majících vliv na kvalitu výrobku

Požadavky

- technické vzdělání
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost strojírenské technologie
- ochota vzdělávat se v NDT a IWS/IWT kurzech
- znalost měřících metod a měřidel výhodou

Místo pracoviště

Prostějov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek