Vložit inzerát

PRODUKTOVÝ MANAŽER | ELEKTRO

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte technické elektro vzdělání a zkušenosti z manažerské pozice alespoň 1 rok? Zajímá Vás obor "Railway" a rádi byste se kariérně rozvíjeli?
Pak se přihlašte na tuto zajímavou pracovní výzvu!

Pro našeho klienta, českou technologickou společnost s tuzemskými i mezinárodními projekty převážně v oblast "Railway" (elektroinstalace/stavební inženýrství/MHD/Trakční vedení), hledáme šikovné uchazeče na pozici:
PRODUKTOVÝ MANAŽER

Za co budete mít odpovědnost:
- vedení produktu a koordinace činnosti na nové generaci zařízení pro detekce kolejových vozidel
- získání a identifikace klíčových vlastností a požadavků na produkt od zákazníků, pracovníků společnosti, z trhu i podle vlastních představ
- vytváření specifikace produktů, požadavků, popis vlastností, zajištění kompletních podkladů pro předávání do výroby
- organizace interních jednání a odpovědnost za pokračující vývoj(e)
- spolupráce a denní komunikace s vývojáři, konstruktéry, inženýry, experty na výrobu a projektovými manažery
- spolupracovat s marketingem v rámci podpory prodeje našich produktů, tvorbě katalogu apod.
- sledování zpětné vazby od zákazníků a montérů, podávání návrhů na zlepšení produktu

Požadavky

- VŠ – zaměření elektrotechnické
- praxi alespoň 1 rok v manažerské pozici
- schopnost komunikovat a motivovat tým lidí
- zkušenost s vedením projektů
- schopnost pracovat v týmu i samostatně
- orientaci na cíl
- systematičnost a analytické myšlení
- diplomatické vystupování

Výhodou:
- zkušenost s produktovým řízením
- orientace v normách EN 50126
- pozitivní osobnost
- vnímání příležitosti a jejich kritického hodnocení
- tvůrčí přístup

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek