Vložit inzerát

HR ADMINISTRÁTOR

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z administrativy a zajímáte se o oblast personalistiky a HR? Domluvíte se česky a anglicky na plynulé úrovni a láká Vás práce v mezinárodním prostředí? Jste proaktivní, nebojíte se přicházet s novými návrhy a aktivně se zapojovat do chodu firmy? Pak hledáme právě Vás!

Na starost budete mít zejména:

- přípravu dokumentů pro zaměstnance,
- odměňování, benefity a absence zaměstnanců,
- skenování dokumentů,
- zajišťování lékařských prohlídek,
- další ad hoc úkoly.

Nástup: leden 2024
Mzda: 40 - 45 000 Kč
Lokalita: Praha

Požadavky

- administrativní zkušenosti,
- zájem o oblast HR,
- zkušenost s náborem, odměňováním zaměstnanců, administrací benefitů, školením apod. výhodou, ale ne podmínkou,
- český jazyk na úrovni rodilého mluvčího,
- anglický jazyk na plynulé úrovni (C1) - každodenní komunikace,
- výborné komunikační a organizační dovednosti,
- orientace na detail,
- proaktivita.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek