Vložit inzerát

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ / PERSONALISTA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti jako mzdová/ý účetní? Chcete získat přesah do personalistiky? Nezaleknete se Excelu ani mzdového/personálního systému? Je pro Vás důležitý fungující tým a přátelské neformální prostředí? Přidejte se k 3-člennému týmu personalistů ve stabilní společnosti na Praze 7.

Čeká Vás:
- zpracování mezd pro 500 zaměstnanců
- práce v interním personálním systému
- analýza trhu v oblasti mzdového odměňování a benefitů
- zpracování statistických výkazů
- monitoring změn v oblasti pracovního práva
- zpracování předpisové dokumentace
- práce s personálními daty a jejich analýza
- spolupráce na personální agendě

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- zkušenosti se zpracováním mezd
- výhodou je přesah do HR agendy/personalistiky
- pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)
- příjemné vystupování, samostatnost, pečlivost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek