Vložit inzerát

MANAŽER KVALITY| AŽ 130 000| AUTOMOBIL

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste přirozená autorita? Kvalita je vaše alfa a omega a vedení lidí Vám není cizí? Dokážete nést zodpovědnost za svůj tým? Dorozumíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!
Jako manažer kvality budete mít na starosti:
- Vedení týmu, který řeší problémy s kvalitou a udržuje výrobní proces pod kontrolou.
- Zajišťování, aby výrobky splňovaly požadavky zákazníků a interního systému společnosti
- Koordinaci řešení problémů a obsluhu zákazníků
- Spolupráci s ostatními odděleními společnosti na zlepšování kvality nových produktů, kvality dodavatelů a snižování výrobních nákladů.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Komunikativní AJ
- Minimálně 3 roky zkušeností v kvalitě
- Praxe s vedením lidí

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek