Vložit inzerát

MANAGER KVALITY| LABORATOŘ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost z výrobní prostředí nebo z prostředí laboratoře? Dohled nad kvalitou, pro Vás je denním chlebem? Angličtina Vám není cizí?
V tom případě, máme pro Vás pracovní nabídku!

Co bude Vaší náplní:
* kontrola laboratorních záznamů a laboratorních certifikátů
* řízení neshod a reklamací
* komunikace se zákazníky
* audity, reportování
* spolupráce s vedením na zajišťování strategického řízení pro organizaci
* odpovědnost za dodržování regulačních a mezinárodních norem

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání v oblasti přírodních věd
* anglický jazyk na na úrovni B2
* znalost práce MS Office
* analytické myslení
* pracovní zkušenost ze zdravotnického nebo regulovaného prostředí
* záběr z oblasti kvality
* zkušenost na obdobní pozici výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek