Vložit inzerát

Asistent/ka Finančního ředitele, 30 h/t

Hlavní město Praha Nezáleží

Náplň práce

Hledáme zkušeného profesionála na pozici Asistenta/Asistentky Finanční Manažerky pro technologickou společnost sídlící v Praze 4. Pokud máte pevný základ ve finanční oblasti a vynikáte ve zpracování dat v Excelu, může právě tato role být pro vás tím pravým krokem ve vaší kariéře.

Co vás čeká:

- Zpracování kontrolních hlášení
- Zakládání klientských dat (Master Data)
- Pravidelný reporting
- Tvorba analýz
- Plánování kalendáře manažera
- Organizace firemních akcí
- Pravidelná práce v Excelu, Power Point a SAP

Nástup: ihned
HPP na dobu neurčitou
Možnost zkráceného i plného úvazku

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
- 5 let praxe v oblasti financí
- Zkušenosti s datovou analýzou/ finanční analýzou
- Přesah do účetnictví/ daňové problematiky
- Analytické myšlení
- Pokročilá znalost MS Excel podmínkou (SVYHLEDAT, kontingenční tabulky, filtrování,..)
- Znalost SAP výhodou
- AJ min. B1, zejména pro písemnou komunikaci
- ČJ - rodilý mluvčí
- NJ výhodou
- Spolehlivý, zodpovědný a pečlivý přístup

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 52500 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží