Vložit inzerát

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR OBALŮ

Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z konstrukce Vyznáte se v materiálech? Je Vám blízký design a tvorba návrhů? Chcete, aby za Vámi byla Vaše odvedená práce viděť a pomohla v řadě odvětví?

Tak neváhejte a ozvěte se nám! Aktuálně obsazujeme pozici VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR OBALŮ a můžete to být zrovna VY!

Co Vás na pozici čeká?

- Návrh designu nových obalů
- Konstrukce obalů z různých materiálů
- Návrhy a konstrukce nových obalů
- Zpracování výrobní dokumentace nových obalů
- Navrhování materiálů na výrobu
- Posuzování funkčnosti obalů
- Zpracování kalkulací a nabídek průmyslových obalů
- Výroba funkčních vzorků obalů a jejich testování

Požadavky

- praxe na obdobné pozici
- zkušenosti s výrobou obalů
- znalost materiálů
- práce v konstrukčních systémech (CAD, Solid Edge)
- práce v grafických systémech (Adobe Photoshop, CorelDraw a další)

Místo pracoviště

Hradec Králové

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek