Vložit inzerát

Technical Support Operator | Praha |35 - 40 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Do společnosti pro kterou je každodenní misí tvořit digitální svět a bezpapírovou budoucnost hledáme zkušeného systémového konzultanta.

Co bude tvojí náplní práce?
- Budeš kontrolovat systémy u zákazníků na základě předem definovaných pravidel s cílem předejít možným incidentům
- Budeš kontrolovat stav řešených ticketů a hlídat, aby byly dodrženy všechny závazky vyplývající z dohody o poskytování služeb (SLA) směrem k zákazníkům
- Tvým hlavním úkolem bude příjem a zpracování požadavků (ticketů) z helpdeskového systému (Easy RedMine/ Jira) a jejich řádné přidělení příslušným řešitelům – specialistům
- Budeš se podílet na přípravě technických a dalších reportů

Požadavky

Co pro práci budeš potřebovat?
- Vzdělání technického směru nebo předchozí zkušenosti s podporou na úrovni L1/L2 support
- Český nebo slovenský jazyk: na úrovni C1
- Anglický jazyk: na úrovní B2 (slovem i písmem)
- Komunikační dovednosti
- Pečlivost
- Schopnost zvládat stresové situace
- Schopnost zvládat rutinní práci

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek