Vložit inzerát

Datový analytik

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Orientuješ se v termínech BI, datový sklad a SQL? Máš za sebou praxi v obdobném oboru alespoň rok?

Hledáme právě tebe!

Na pozici datového analytika bude tvým úkolem:

- Získávání a analýza dat z různých zdrojů
- Tvorba reportů v MS Power BI
- Návrh a implementace datových modelů a databází pro efektivní sběr a ukládání dat
- Návrh a vytváření reportů a dashboardů pro koncové uživatele, včetně klíčových ukazatelů výkonu a sledování trendů vývoje dat
- Spolupráce se všemi odděleními
- Využívání BI pro automatizaci získávání dat a jejich následnou prezentaci

Požadavky

* min.SŠ vzdělání (ideálně IT)
* Orientace v SQL, BI, v datových skladech
* Předchozí praxe alespoň rok
* Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
* Praxe s MS Power BI, MS Excel

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek