Vložit inzerát

PERSONALISTA - TACHOVSKO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Aktuálně hledáme čerstvou posilu na personální oddělení. Bylo by fajn, kdyby již byla nějaká zkušenost v personalistice, ale nebráníme se ani ideálně v oblasti administrativy. Pokud máte rádi práci s lidmi a administrativu máte v malíčku, pošlete nám svůj životopis.

Tvým úkolem bude:

* Vedení pohovorů s kandidáty - preselekce, komunikace s uchazeči, evidence, reporting
* Zkušenosti s HR agendou - uzavíráním pracovního poměru, smluvními pracovněprávními dokumenty, souvisejícími procesy okolo náboru, nástupu zaměstnanců
* Kontaktní osoba pro HR partnery
* Podílení se na vznikající HR agendě, tvorbě procesů, nastavení workflow
* HR reporting - práce s daty (zejména Outlook, Excel, Word, PowerPoint, Visio)
* Aktivní zapojení do HR projektů, vlastní nápady a návrhy řešení vítány:-)

Požadavky

- ukončené SŠ vzdělání
- praxe na pozici personalisty
- dobrou znalost zákoníku práce a aktuální legislativy,zkušenosti s aktivním náborem zaměstnanců (velkou výhodou, nikoliv podmínkou)
- komunikativní znalost němčiny či angličtiny

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 32000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek