Vložit inzerát

IT Business Analytik

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš pár IT projektů za sebou a chtěl by ses posunout dál?

Zajímá Tě prostředí nemovitostí a investic, jsi analytický a umíš se orientovat v databázovém prostředí, jako SQL a Oracle?

Neváhej a zašli nám svůj životopis!

Hledáme posilu do týmu Business Analytiků pro jednoho z našich tuzemských klientů. Čeká Tě tu příjemný kolektiv, různorodá práce a férový přístup!
Budeš mít na starost:

- Analýzy potřeb interních uživatelů a spolupráce s vývojáři na návrhu možností řešení.
- Vytváření testovacích scénářů a koordinace testů
- Vedení a realizace projektů
- Správu dokumentace

Požadavky

Co už umíš:
- Orientuješ se v databázovém prostředí SQL a Oracle
- Znáš UML a CASE nástroje
- Anglicky se dorozumíš bez problému slovem i písmem
- Máš dobré komunikační a analytické schopnosti
- Relevantní vzdělání v oblasti informačních technologií je velké plus

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek