Vložit inzerát

Finanční účetní - bez nutnosti znalosti cizího jazyka

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se uchazeč/-ka na pozici Finanční účetní bez nutnosti znalosti cizího jazyka!

Můžete se těšit na práci v menším kolektivu. Jsme firma spíše rodinného charakteru. Zaručíme Vám také flexibilní pracovní dobu a podpoříme Vás při nástupu odborným školením.

Náplň práce:
Kompletní zpracování účetnictví
Zúčtování a kontrola dodavatelských faktur
Odsouhlasování skladových příjmů na fakturaci
DPH – přiznání, kontrolní hlášení
Spolupráce při inventarizaci majetku a závazků
Archivace účetních dokladů
Vedení pomocné pokladní evidence
Sestavení roční účetní závěrky
Komunikace a spolupráce s daňovým poradcem
Účtování zemědělské produkce – po zaškolení

Požadavky

SŠ/VŠ ekonomického směru
Praxi na pozici finanční účetní alespoň 3 roky
Praxe se zpracováním kompletního účetnictví
Zkušenost s prací v programu Helios výhodou
Znalost problematiky mzdového účetnictví výhodou - možnost zaučení, zaškolení
Zkušenost z oblasti zemědělství výhodou
Znalost anglického jazyka výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek