Vložit inzerát

PROJEKTANT| BEZ ANGLIČTINY| JUNIOR

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme šikovného absolventa pozemního stavitelství, který se nebojí výzev a hledá perfektní start pro svojí kariéru! Pokud chceš být součástí tvorby vynikajících projektů širokého portfolia pozemních staveb a máš technické a kreativní myšlení, jsi ten pravý pro nás!

Co bude tvojí náplní:
* návrh technických řešení
* projektovaní pozemních staveb od A do Z
* budeš mít spolu s hlavním projektantem a zákazníkem poslední slovo při odsouhlasení výkresové dokumentace
* spolupráce v týmu s hlavním projektantem, asistenty a s vedení společnosti

Požadavky

* VŠ v obore pozemního stavitelství
* znalost AutoCad a projektovaní v BIM (Revit)
* chuť se učit novým věcem
* týmový duch
* samostatnost, zodpovědnost
* řidičský průkaz skupiny B

Místo pracoviště

Vyškov

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek