Vložit inzerát

SENIOR ELECTRICAL ENGINEER

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro mezinárodní projekty hledáme kandidáta/tku na pozici SENIOR ELECTRICAL ENGINEER. Pokud hledáte práci na zajímavých mezinárodních projektech a cestování Vám nedělá problém, pošlete Vaše CV.

Náplň práce:

* montáž a elektrické zprovoznění stroje u zákazníka dle jeho požadavků
* řešení PDCA na pracovišti zákazníka a podpora dokončení závěrečné přejímky projektu
* shromažďování a vyjasňování požadavků zákazníků, řešení problémů
* poskytování poprodejního servisu dle potřeb zákazníka
* poskytování podpory projektu

Požadavky

- min. bakalářské vzdělání v oboru elektro
- velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka - cestování do zahraničí
- zkušenosti v oblasti elektrické automatizace min. 5 let
- ochota cestovat

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek