Vložit inzerát

Key Account Manager | Stavebnictví - elektroinstalace

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se zkušený KEY ACCOUNT MANAGER!
Máte znalosti a zkušenosti v oblasti Key Account Managemntu?
Jsou Vám blízké technické produkty spojené s elektroinstalací v oblasti stavebnictví? (HW i SW)
Pokud ano, tak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost u světově známé společnosti na pozici Key Account Manager!

Náplň práce:
* Kompletní péče o klíčové klienty
* Komunikace a koordinace s partnery a subdodavateli
* Koordinace obchodní aktivity u svěřených zákazníků s cílem maximalizovat obchodní výsledky
* Práce v komplexním ekosystému koncových uživatelů (od výkonné úrovně přes technické specialisty až po majitele budov), architektů, konzultantů a instalatéry / dodavatelů s cílem prodeje produktů
* Spolupráce a komunikace napříč celou společností (Customer Service, Business Development, System Integration atd.)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* Zkušenosti z obdobné pozice
* Znalost oboru stavebnictví - ideálně elektroinstalace (HW/SW), slaboproud, dveřní systémy, apod.
* Komunikativní znalost AJ
* Silné prezentační schopnosti
* Silné komunikativní a organizační schopnosti
* Reprezentativní vystupování a jednání
* Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek