Vložit inzerát

Interní Auditor |Corporate Governance|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

POZICE: Specialista, který bude pracovat v odd. interního auditu v právní oblasti (konkrétně corporate governance a podpory reportingu auditu).

FIRMA: Rodinné, přátelské pracovní prostředí.
Perspektivní oblast působení firmy.

HPP - nástup do 2 měsíců.

Vaš hlavní úkoly:

- Příprava a realizace jednotlivých akcí na prověření oblasti corporate governance, v rámci skupiny
- Příprava metodiky pro prověření oblasti corporate governance a tvorba ročního povinného reportingu za tuto oblast
- Podpora dalších oblastí výkaznictví a reportingu za oblast auditu
- Právní podpora týmu.

Požadavky

IDEÁLNÍ KANDIDÁT splňuje tyto požadavky-

- VŠ vzdělání právnického směru
- Praxi na obdobné pozici (auditní či výkonné (compliance, právní apod.) (min. 3 roky)
- Znalost zákonů a jiných právních předpisů upravujících finanční instituce
- Znalost auditních postupů a standardů
- Znalost práce na PC – pokročilá úroveň
- AJ - středně pokročilá úroveň

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek