Vložit inzerát

Interní Auditor |Právo, Compliance|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

POZICE: Specialista, který bude pracovat v odd. interního auditu v právní oblasti (včetně compliance, AML).

FIRMA: Rodinné, přátelské pracovní prostředí.
Perspektivní oblast působení firmy.

HPP - nástup do 2 měsíců.

Hlavní činnosti:
- Vaším hlavním přínosem bude právní podpora auditního týmu
- Příprava a realizace auditních akcí především v právní oblasti, compliance, AML pro celou skupinu
- Management auditních dokumentací - analýza, závěry
- Ověřovat a hodnotit vnitřní řídící a kontrolní systém
- Připomínkování vnitřních předpisů a metodik skupiny

Požadavky

IDEÁLNÍ KANDIDÁT splňuje tyto požadavky-
- VŠ – právní vzdělání
- Praxi na obdobné pozici (auditní či výkonné) min. 3 roky
- Znalost oblastí compliance a AML
- Znalost zákonů a jiných právních předpisů upravujících finanční instituce
- Znalost základních bankovních produktů a procesů
- Znalost auditních postupů a standardů
- AJ - středně pokročilá úroveň.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek