Vložit inzerát

Back Ofiice Specialista |ENERGETIKA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

POZICE: Specialista Schedulingu a Back Office v energetické společnosti, AJ, předchozí obdobná zkušenost NUTNÁ.

Prostředí mezinárodní firmy se sídlem v centru Prahy.

Vaší pracovní povinností bude:
- Úzká spolupráce s oddělením Tradingu, sledování aktuální situace na trhu dodávek energie
- Komunikace s relevantními kanály obchodníků
- Management faktur
- Vypořádání fyzických a finančních transakcí
- Úzká spolupráce s účetním oddělením – distribuce faktur a jejich odsouhlasení
- Účast na nových projektech (onboarding na nové trhy)
- Komunikace s protistranami
Atd.

Požadavky

- Bakalářský titul nebo střední škola s adekvátní praxí
- Preferovaná znalost prostředí Back Office související s obchodováním komodit
- Plynulá znalost AJ
- Výborný komunikátor, který umí komunkovat efektivně napříč odděleními.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek