Vložit inzerát

Účetní - SZ Prahy

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte alespoň krátkou praxi v účetnictví, vítáte stabilní, zavedené a zároveň mezinárodní prostředí, domluvíte se anglicky a nevadí Vám si za prací pár minut dojet?

Na pozici ÚČETNÍ v lokalitě severozápadně od Prahy hledáme spolehlivou a přátelskou posilu, která dokáže zajistit:

- online zpracování faktur
- spolupráci s centrem sdílených služeb v zahraničí
- kontrolu správnosti a přesnosti zaúčtování faktur
- zpracování a kontrolu cestovních a drobných výdajů
- archivaci cestovních dokladů a přijatých faktur
- přípravu statistických a jiných zpráv podle požadavků organizace
- přípravu podkladů pro audit
- příprava podkladů pro fyzickou inventuru a kontrola úplnosti v oblasti majetku
- operativní leasing podle CAS a IFRS 16
- zastoupení v rámci finančního účetnictví

Požadavky

- SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření
- praxe 1-2 roky v účetnictví
- teoretické znalosti účetních principů ze střední/vysoké školy
- proaktivní přístup, pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail, kladný vztah k technologiím
- zájem o obor účetnictví, ochota učit se a pracovat na sobě

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek