Vložit inzerát

OBCHODNÍ ŘEDITEL

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se OBCHODNÍ ŘEDITEL!

Pro úspěšnou českou společnost, hledáme do TOP managementu společnosti Obchodního ředitele.

Pokud máte zkušenosti z výrobní sféry pro technické produkty, neváhejte a zašlete nám Vaše CV!

Náplň práce:
- Řízení obchodních aktivit společnosti s cílem maximalizovat prodej produktů a systémů
- Plnění prodejních cílů stanovené prodejním a marketingovým plánem
- Zvyšování efektivity prodeje a vyhledávání nových obchodních příležitosí
- Implementace obchodní strategie
- Vedení obchodního týmu a koordinace veškeré činnosti v souladu s obchodní strategií organizace
- Zodpovědnost za akvizici nových zákazníků

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- Obchodní zkušenosti z manažerské nebo ředitelské pozice
- Znalost trhu zahraničních distributorů
- Velmi dobrá znalost AJ na úrovni obchodních jednání, další světový jazyk velkou výhodou(NJ, RJ, ŠJ,..)
- Výborné obchodní a vyjednávací schopnosti
- Výborné organizační a komunikační schopnosti
- Schopnost samostatné práce a její organizace
- Efektivní řízení porad a time management

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Management
  • Plat: Od 90000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek