Vložit inzerát

SMĚNOVÝ MISTR - DVOUSMĚNNÝ PROVOZ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti na pozici SMĚNOVÉHO MISTRA a zajímá tě oblast farmacie?
Organizační schopnosti ti nechybí a dokážeš pracovat i pod tlakem?

Pak nám pošli své CV a staň se součástí mezinárodní farmaceutické společnost se sídlem v Praze!

Tvým úkolem bude:

- řešení prioritizace a organizace výroby na směně
- dohled nad výrobním procesem a řízení jeho návaznosti
- zodpovědnost za dokumentaci (správně, včas a kompletně vyplněné)
- kontrola dodržování BOZP, nošení OOPP apod.
- v neposlední řadě spolupráce s vedením od vedoucího prvovýroby až po ředitele výroby

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Pokročilá znalost AJ
- Znalost MS Office
- Zkušenosti s výrobním procesem ve farmacii
- Být týmový hráč
- Praxe v oboru alespoň 3 roky

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek