Vložit inzerát

VEDOUCÍ STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti z oblasti strategického nákupu, znalost komunikativní AJ a zkušenosti s vedením menšího týmu lidí?

Hledáme k nám do týmu člověka na pozici VEDOUCÍ STRATEGICKÉHO NÁKUPU, který rozumí nákupu a umí motivovat kolegy.

Tvým úkolem bude:
- vedení strategických jednání s dodavateli
- vyjednávání obchodních podmínek
- analyzování tržních trendů a konkurenčního prostředí
- spolupráce s ostatními odděleními, včetně vývoje, výroby a financí
- vedení menšího týmy a administrativa s tím spojená

Požadavky

- SŠ/VŠ
- Zkušenost v oblasti strategického nákupu
- AJj - min. B1
- Dobrá znalost MS Office
- Schopnost vyjednávat s dodavateli a budovat dlouhodobé strategické vztahy
- Orientaci na trhu s dodavateli a znalost aktuálních trendů v automobilovém průmyslu
- Analytické a komunikační dovednosti
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek