Vložit inzerát

NÁKUPČÍ JUNIOR | POLOVIČNÍ ÚVAZEK

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáš práci na půl úvazku?
Baví tě komunikovat s lidmi, zvládáš velmi dobře Excel a chceš se učit nové věci?

Pak naše nabídky práce na pozici NÁKUPČÍ JUNIOR je přesně to pravé :)

Tvým úkolem bude:
- evidovat, vytvářet a zpracovávat nákupní objednávky, požadavky do systému
- zajišťovat nákup komponentů a služeb od stávajících dodavatelů
- provádět kontrolu, udržení a archivaci objednávek, dodávek a stav zásob materiálu
- monitoring a ověřování cen materiálu s dodavateli
- předávat informace výrobě
- komunikace s dodavateli.

Požadavky

- SŠ
- dobrá znalost MS Office především MS Excel (filtry, tabulky, Svyhledat, vzorce)
- znalost angličtiny výhodou.
- organizační schopnosti
- dobré komunikační schopnosti

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 15000 CZK do 18000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek