Vložit inzerát

OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE | TEPELNÁ ČERPADLA

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro 3 regiony České Republiky hledáme obchodně-technického/kou zástupce/kyni, který/á se domluví anglicky a bude pečovat o naše zákazníky!

Náplň práce:
- akvizice nových zákazníků
- technická podpora pro nové a stávající zákazníky
- tvorba cenových nabídek, uzavírání smluv a evidence obchodních případů
- vytváření podpůrné marketingové aktivity
- řešení reklamací
- monitoring trhu a sledování trendů prodávaného sortimentu
- úzká spolupráce se servisním oddělením
- účast na veletrzích a školeních

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- obchodní zkušenosti v segmentu B2B a B2C
- aktivní znalost AJ
- dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
- orientace v problematice dotačních programů
- znalost oblasti technického zařízení budov
- orientaci v sortimentu tepelných čerpadel výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek