Vložit inzerát

MANAŽER ROZVOJE OBCHODU | B2B | JIHOČESKÝ KRAJ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme seniorního obchodníka zaměřeného na prodej B2B. Staňte se součástí perspektivní společnosti v oblasti služeb. V naší nabídce je velmi aktraktivní produkt, díky kterému budete mít možnost rozvíjet dlouhodobou spolupráci s klienty.
Pokud máte cit pro obchod a domluvíte se anglicky, dejte nám o sobě vědět!

Pracovní náplň:
- navazování vztahů a aktivní hledání prostoru pro spolupráci
- starost o dlouhodobé obchodní případy
- občasná komunikace v angličtině
- příprava a realizace dlouhodobé strategie práce s klienty
- aktivní účast na klientských akcích
- spolupráce při adaptaci nových členů týmu
- cestování v rámci svěřeného regionu

Požadavky

- Praxe na obdobné pozici v B2B (min. 3 roky podmínkou)
- Angličtina na úrovni min. B2
- Aktivní vyhledávat obchodních příležitostí
- ŘP sk. B
- Znalost MS Office (především Excel)
- Komunikační a prezentační dovednosti

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek