Vložit inzerát

SALES DEVELOPMENT CONSULTANTA | LIBERECKÝ KRAJ

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme seniorního obchodníka, který umí udržovat a rozvíjet vztahy s B2B klienty. Staň se součástí perspektivní společnosti v oblasti služeb. Nabízíme velmi atraktivní produkt a zaměřujeme se zejména na prodej B2B.

Na pozici SALES DEVELOPMENT CONSULTANTA budeš mít na starosti:

- Navazovat vztahy a aktivně hledat prostor pro spolupráci
- Starost o dlouhodobé obchodní případy
- Připravovat a realizovat dlouhodobé strategie práce s klienty
- Aktivní účast na klientských akcí
- Aktivní spolupráce při adaptaci nových členů týmu
- Cestování v rámci svěřeného regionu

Požadavky

- Praxe na obdobné pozici v B2B (min. 3 roky podmínkou)
- Angličtina na úrovni min. B2
- Aktivní vyhledávat obchodních příležitostí
- Vlastníš ŘP sk. B a jsi aktivní řidič/ka
- Znalost MS Office (především Excel)
- Komunikační a prezentační dovednosti.

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek