Vložit inzerát

Náborář do personální agentury

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Pozor! Máte chuť být součástí dynamického týmu a pracovat ve firmě, kde jsou moderní kanceláře a skvělý kolektiv? Pak čtěte dál! Personální agentura hledá do svého týmu nového náboráře, který se nebojí výzev a má zájem o lidské zdroje.

Co nabízíme:

  • Stravenky: Každý den stravování zajištěno stravenkami v hodnotě 140 Kč po zkušební době.

  • Pitný režim: U nás nikdy nebudete žízniví, zajišťujeme neustálý přístup k čerstvé vodě.

  • Práce v příjemném kolektivu: Přidejte se k našemu týmu, kde panuje přátelská atmosféra a podpora je samozřejmostí.

  • Pracovní doba od Po - Čt 08:00 do 17:00 hodin Pa 08:00 - 15:00 hodin

  • Přátelské pracovní prostředí: Budete součástí týmu, který podporuje otevřenou komunikaci a spolupráci.

Co požadujeme:

  • Vzdělání: Ukončené středoškolské vzdělání.

  • Zkušenosti v personalistice: Hledáme někoho, kdo již má zkušenosti s prací v personalistice, ať už jde o nábor, hodnocení nebo rozvoj zaměstnanců.

Jak se u nás budete cítit? U nás není nikdy nuda. Každý den přináší nové výzvy a možnosti. Pokud máte rádi, když se vaše práce neustále vyvíjí a chcete mít možnost růstu a učení, jste na správném místě. U nás máte prostor pro osobní i profesní rozvoj, a to vše v příjemném a podporujícím prostředí.

Zaujali jsme Vás? Nečekejte a zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na Vaši reakci a možnost přivítat Vás v našem týmu!

Místo pracoviště

Karlovy Vary

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží