Vložit inzerát

Disponent/ka v personální agentuře

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Máte zkušenosti s personalistikou a hledáte nové příležitosti v Karlových Varech? Připojte se k naší personální agentuře, kde Váš talent a schopnosti najdou uplatnění ve vzrušujícím pracovním prostředí.

Náplň práce:
získávání nových zákazníků a zajištění plynulé spolupráce se stávajícími zákazníkami
vedení , motivování a podporování svého týmu v jeho každodenní práci
udržování kontaktů s potenciálními zákaznickými společnostmi

vypracování individuální nabídky a personální koncepty
vyvíjení strategie zaměřené na zákazníka a následná řešení
Pokud rádi čelíte novým obchodním výzvám a s jistotou navrhujete a vyvíjíte nová řešení, můžete se u nás těšit na naplňující kariéru.

Budete pracovat v přátelském týmu v zázemí moderní kanceláře. Dále Vám bude svěřena široká škála projektů s příležitostmi vyvíjet inovativní řešení a vytvářet osobní řešení.

Co od Vás očekáváme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání.

  • Praxi v oblasti personalistiky.

  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu.

  • Organizační schopnosti a proaktivní přístup k řešení úkolů.

Co nabízíme:

  • Práci v stabilní a respektované společnosti.

  • Mzda dle zkušeností

  • Stravenky v hodnotě 140 Kč po zkušební době.

  • Příležitost pro osobní a profesní růst.

  • Přátelský a podporující tým.

Pokud máte zájem o pozici Disponenta a chcete se podílet na rozvoji našich služeb, neváhejte a zašlete svůj životopis. Těšíme se na spolupráci s profesionálem jako jste Vy!

Místo pracoviště

Karlovy Vary

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží