Vložit inzerát

Personální konzultant

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Hledáte dynamickou a obohacující práci v oblasti personalistiky? Chcete být součástí týmu, který rozumí hodnotě lidského kapitálu? Pracovní agentura ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. nabízí skvělou příležitost pro zkušeného personálního konzultanta v srdci Karlových Varů.

Co od vás očekáváme:

  • Dokončené středoškolské vzdělání.

  • Praxe v oblasti personalistiky, schopnost samostatné práce

  • Dobré komunikační dovednosti.

  • Orientace na detail a schopnost rychle se učit nové procesy.

Co nabízíme:

  • Stravenky v hodnotě 140 Kč po úspěšném absolvování zkušební doby.

  • Příležitost pro osobní a profesní růst v přátelském a podporujícím prostředí.

  • pracovní doba od Po - Čt 08:00 do 17:00 hodin Pa 08:00 - 15:00 hodin

  • Přátelské pracovní prostředí, budete součástí týmu, který podporuje otevřenou komunikaci a spolupráci.

  • pitný režim

Náš tým oceňuje a podporuje rozvoj každého zaměstnance. Přidejte se k nám a staňte se klíčovou součástí našeho úspěchu!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo zašlete životopis na email: karlovyvary@arwa.cz.

Těšíme se na vaši přihlášku a potenciální spolupráci!

Místo pracoviště

Karlovy Vary

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží