Vložit inzerát

Recruiter v personální agentuře

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Přidejte se k našemu týmu a objevte nové kariérní příležitosti v Karlových Varech!

Hledáme Recruitera do naší personální agentury, který má vášeň pro objevování talentů a rozvoj kariéry. Jestliže máte ukončené středoškolské vzdělání a zkušenosti v oblasti personalistiky, připojte se k nám a staňte se klíčovým článkem našeho dynamického týmu.

Co vám nabízíme:

  • Stravenky v hodnotě 140 Kč po zkušební době

  • Příležitost pro osobní a profesní růst

  • Přátelské pracovní prostředí ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

  • Práci v moderní kanceláři s přátelským týmem

  • pracovní doba od Po - Čt 08:00 do 17:00 hodin Pa 08:00 - 15:00 hodin

  • Pitný režim

Co od vás očekáváme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání

  • Praxe v personalistice, ideálně v agenturním prostředí

  • Skvělé komunikační a organizační schopnosti

  • Schopnost samostatně řešit úkoly a efektivně spolupracovat v týmu

Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří jsou proaktivní, mají pozitivní přístup k práci a jsou schopni efektivně komunikovat jak s kandidáty, tak s klienty. Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj životopis na email: karlovyvary@arwa.cz nebo volejte na číslo: 720 986 689.

Těšíme se na vaši reakci a možnost přivítat vás v našem týmu!

Místo pracoviště

Karlovy Vary

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží