Vložit inzerát

Koordinátor/ka personálních procesů

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Připojte se k našemu týmu jako Koordinátor/ka Personálních Procesů!

Hledáme dynamického a organizovaného jedince s vášní pro personalistiku, který se přidá k našemu týmu v personální agentuře. Jste připraveni stát se klíčovým hráčem v našich personálních procesech?

Náplň práce:
získávání nových zákazníků a zajištění plynulé spolupráce se stávajícími zákazníkami
vedení , motivování a podporování svého týmu v jeho každodenní práci
udržování kontaktů s potenciálními zákaznickými společnostmi

vypracování individuální nabídky a personální koncepty
vyvíjení strategie zaměřené na zákazníka a následná řešení
Pokud rádi čelíte novým obchodním výzvám a s jistotou navrhujete a vyvíjíte nová řešení, můžete se u nás těšit na naplňující kariéru.

Budete pracovat v přátelském týmu v zázemí moderní kanceláře. Dále Vám bude svěřena široká škála projektů s příležitostmi vyvíjet inovativní řešení a vytvářet osobní řešení.

Co od vás očekáváme?

  • Vzdělání: Dokončené středoškolské vzdělání.

  • Zkušenosti: Praxe v oblasti personalistiky je nutností.

  • Dovednosti: Skvělé organizační a komunikační schopnosti, proaktivní přístup a schopnost samostatně řešit problémy.

Co nabízíme?

  • Stravenky v hodnotě 140,- Kč po zkušební době

  • Práci v moderní kanceláři s přátelským týmem.

  • Přátelské pracovní prostředí: Budete součástí týmu, který podporuje otevřenou komunikaci a spolupráci.

  • pracovní doba od Po - Čt 08:00 do 17:00 hodin Pa 08:00 - 15:00 hodin

  • pitný režim

V případě zájmu nás neváhejte kontatkovat na uvedeném telefonním čísle nebo zašlete životopis na email: karlovyvary@arwa.cz nebo volejte na 720 986 689.

Místo pracoviště

Karlovy Vary

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží