Vložit inzerát

Manažer |testovací laboratoř| ASAP

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pozice: Manažer |Testovací laboratoř| Nový projekt

Schopný manažer ve strojírenství pro NOVOU testovací laboratoř - mezinárodní prostředí.

Velmi zajímavá příležitost podílet se na rozjezdu úplně nového projektu v ČR!

Budete mít na starosti:
- Vedení zaměstnanců včetně zaučení
- Koordinaci a plánování laboratorních testů
- Spolupráce s obchodním oddělením za účelem zajištění správnosti plánovaných testů
- Zodpovědnost za péči o laboratoř: dohled nad čistotou a správným fungováním, zajištění vybavení laboratoře
- Zaškolení a dohled nad pracovníky procesního a technického oddělení
- Nastavení a dohled nad plněním cílů procesního oddělení, atd.

Požadavky

- Alespoň 3 roky praxe na obdobné, vedoucí pozici
- Angličtina na velmi dobé úrovni
- Zkušenost z laboratorního prostředí výhodou
- Znalost outdoorových a cyklo doplňků výhodou
- Výtečné zkušenosti v oblasti klientského servisu
- Schopnost multi-taskingu a cit pro komunikaci v rámci týmu.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 90000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek