Vložit inzerát

AUTOMATIZAČNÍ INŽENÝR | AŽ 110 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Tia Portal je tvůj denní chleba?
Chceš se podívat i přímo k zákazníkovi v zahraničí?
Chceš profesně růst a naučit se něco nového?

Pak tě určitě zaujme tato pozice AUTOMATIZAČNÍHO INŽENÝRA!

Jedná se o společnost zaměřenou na výrobní linky pro opracování zeleniny hned za Zličínem.
Do týmu zapadneš, pokud máš logické myšlení a rád přemýšlíš nad technickými výzvami.

Na pozici tě čeká:

- Návrh a realizaci projektů průmyslové automatizace v potravinářství
- Programování PLC zejména v Tia Portalu
- Instalaci a zprovoznění u klienta v ČR, ale i v rámci EU
- Zpracování technické dokumentace
- Komunikace se zákazníkem ohledně technických specifikací
- Koordinace s elektro projektanty i strojními konstruktéry

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- Znalost Tia Portal
- Zkušenost s WinCC, Step 7 a dalšími systémy výhodou
- Pokročilejší úroveň anglického jazyka (čtení projektové dokumentace a komunikace se zahraničním zákazníkem)
- Ochota cestovat do zahraničí

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek