Vložit inzerát

BRANCH MANAGER| Stavebnicové konstrukce

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Nadnárodní společnost, lídr v oblasti pronájmu stavebnicových konstrukcí, hledá systematickou a pozitivní osobu s přirozenou autoritou na pozici Branch managera pro svou pobočku se sídlem v Praze. Pokud hledáte nové výzvy a máte obchodní a manažerské zkušenosti, může být toto příležitost právě pro Vás!

Hovoříte plynně anglicky, baví Vás obchod a máte znalosti stavebního trhu?

Ozvěte se nám!

Zodpovědnosti:

- zajištění provozu a fungování pobočky v souladu s firemní strategií
- identifikace a rozvoj obchodních cílů celé pobočky
- analýza dat, odpovědnost za tvorbu rozpočtu a jeho plnění
- koordinace a řízení týmu pracovníků na svěřené pobočce
- reporting a prezentace výsledků vedení společnosti
- analýza trhu, akvizice nových obchodních vztahů a rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky
- spolupráce s ostatními pobočkami a výrobním závodem

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání (ideálně obchodního, popř. technického směru)
- velmi dobrá znalost anglického jazyka (B2 a vyšší) pro každodenní obchodní komunikaci
- velmi dobrá znalost balíčku MS Office
- zkušenost na obdobné pozici (ideálně na pozici Manager prodeje, Key account manager apod.)
- vyjednávací schopnosti
- schopnost vést a rozvíjet tým
- znalost stavebního trhu velkou výhodou!

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 85000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek