Vložit inzerát

Hledáme zaměstnance do výroby tlumičů!

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Nezáleží

Náplň práce

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. nabízí to správné zaměstnání ve vašem regionu.

Jako Operátor ve výrobě budete v budoucnu důležitou součástí společnosti našeho zákazníka v Žatci. Pracovní doba: dvousměnný provoz / 12h. směny Pracovat budete v provozu: Operátor ve výrobě výroba tlumičů / Žatec Charakteristika pracovní pozice: práce v linkovém provozu, výroba tlumičů. Na tuto pozici není nutná praxe z výroby, zaučíme Vás v našem našem školícím centru. Naše pobočka v Karlových Varech Vám nabízí novou výzvu na pracovní pozici v Žatci, vhodné zaměstnání a mnoho let zkušeností v personálních službách. Naše služby ve formě výhod pro Vás jako Operátor ve výrobě:

  • zajištění dopravy do zaměštnání / denní svoz zaměstnaců
  • možnost zajištění ubytování na hotelu v ceně 4000 Kč
  • garantovaný příspěvek na ubytování
  • rychlá komunikace s koordinátorem, který je Vám k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu

Popis pracovní činnosti:

  • práce ve výrobě
  • manipulační dělník
  • kontrola kvality výrobků

Co uvítáme:

  • fyzická odolnost
  • spolehlivost, samostatnost
  • pečlivost, flexibilita
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme Vám:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příplatky za noční směnu
  • zázemí a stabilitu prosperující firmy
  • přátelské pracovní prostředí
  • možnost výplaty pravidelných záloh

Na tuto pozici není požadavek na vzdělání, vhodné kandidáty zaučíme. Máte zkušenost jako operátor výroby, kontrolor kvality, dělník, manipulant, pomocná síla ve výrobě, např. v kovovýrobě, automotive, obsluha výrobní linky, operátor automatizovaného skladu, logistika a zasobování. U nás se můžete ucházet o tyto pracovní nabídky nebo klikněte na www.arwa.cz a pokračujte s námi ve své profesní kariéře společně s ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. Máte nějaké dotazy týkající se aktuální pracovní nabídky nebo byste se s námi chtěli domluvit osobně? Navštivte naší pobočku v Karlových Varech nebo nás kontaktujte telefonicky na číšle 352 601 788 nebo e-mailem karlovyvary@arwa.cz Nevyhovuje Vám vaše práce? Přesvědčte o naší široké nabídce pracovních nabídek a najděte si svou budoucí vysněnou práci a navštivte naše webové stránky Pracovní nabídky - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. My ve společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. si stojíme za třemi hodnotami v životě, které považujeme za nepostradatelné a které denně integrujeme do naší společnosti. Respektujeme se navzájem a podporujeme se ve všech věcech. Vážíme si každého uchazeče a osobně reagujeme na jeho nápady. Ve společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. najdete moderního poskytovatele služeb zaměřeného na uchazeče v oblasti dočasného zaměstnání a umisťování zaměstnanců, jehož hlavním cílem je nabídnout Vám dlouhodobé zaměstnání odolné vůči krizím. Díky více než 5-ti letům zkušeností na českém trhu práce a celostátní síti poboček se ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. může ohlédnout za mnohaletou intenzivní spoluprací s mnoha společnostmi od středních až po velké korporace. Kromě široké škály různých nabídek Vám nabízíme kompletní servis ARWA, který přináší pouze výhody. Společně s Vámi se podíváme dopředu na Vaši aktuální životní situaci, využijeme příležitosti k přeorientování se a posuneme Vaše profesionální zkušenosti o krok dále. Souhlasíte s pokyny pro ochranu dat společnosti ARWA (najdete je na naší domovské stránce v části GDPR - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Místo pracoviště

Žatec

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží