Vložit inzerát

KONTROLOR | LIBEREC | AŽ 60 000 KČ

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte změnu? Jste účetní a máte zkušenosti s controllingem? Umíte pracovat v SAP? Výborně!

Pokud se domluvíte plynule anglicky, neváhejte mi zaslat Vaše CV.

Co budete mít na pozici KONTROLOR na starosti?

- podpora a koordinace vnitropodnikových aktivit – rozpočet, prognózy, výhledy, kontrola nezaúčtovaných faktur, konsolidace došlých objednávek a zůstatků
- hlavní kontakt pro dokumentaci vnitropodnikových převodních cen (pro externí konzultanty a audit)
- nastavení a zdokonalování controllingových nástrojů a procesů
- příprava reportů a analýz

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v obchodní administrativě, ekonomii, financích nebo účetnictví
- plynulá AJ (NJ výhodou)
- 2 roky praxe v controllingu
- pokročilost v Excelu a Powerpointu
- znalost SAP
- analytické myšlení

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek