Vložit inzerát

BI Analyst | Praha

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Co bude náplní Vaší práce?

* Vývoj a tvorba nových ukazatelů (KPI/SLA)
* Práce na obchodních projektech projektech, vývoj a implementace aplikací a systému
* Práce s technologiemi Office 365 - PowerBI platform, MS Azure, DevOps aj.
* Datová a metodická podpora projektů
* Validace dat a tvorba kontrolních mechanismů
* Úzká spolupráce s dalšími odděleními

Požadavky

Co od Vás na tuto roli potřebujeme?

* Analytické myšlení a zkušenosti s analytikou
* Zkušenosti s některým z analytických programů - MS Excel
* Min SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně v ekonomickém nebo IT oboru
* Pečlivost, orientace na detail a výsledek
* Odolnost vůči stresu

Výhodou:
* Znalost SQL a BI konceptu (sběr dat, DWH, všeobecná znalost ETL)
* Znalost Python, R-Studio jiných programovacích jazyků
* Schopnost koordinovat rozličné požadavky a prístup týmů (Business, Reporting, Data, Aplikační vývoj a další)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 55000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek