Vložit inzerát

HR Manager

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro výrobní non-automotive společnost v Krupce obsazujeme pozici HR manager !

Vaší náplní práce bude především:

*Kompletní zastřešení HR oblasti, komunikace napříč všemi oddělením společnosti.
*Nastavování HR procesů a kontrola jejich dodržování.
*Vytváření interních předpisů, směrnic a pracovněprávních dokumentů.
*Nábory zaměstnanců, od prvního rozhovoru až po uvedení zaměstnance na pracoviště.
*Vytváření budgetu a kontrola jeho dodržování. Denní vytváření accrualů pro finanční oddělení.
*Příprava podkladů pro mzdovou účetní.
*Zajišťování zahraničních pracovních cest a jejich vyúčtování.
*Organizace akcí pro zaměstnance.
*Vytváření příjemného pracovního prostředí.

Požadavky

* VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s praxí v personalistice
* Orientace v Zákoníku práce
* Uživatelská znalost MS Office
* Komunikativní AJ

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek