Vložit inzerát

Data Scientist

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro klienta který aktuálně rozšiřuje své týmy hledáme člověka, který se orientuje v SQL databázích a Pythonu jako ve svém obývacím pokoji.
Budete hrát hlavní ústřední roli v dlouhodobé datové strategii společnosti a její architektuře.
Chceš se podílet na vývoji datového skladu za použití nejmodernějších technologii?
Pokud tě navíc lákají Cloudová řešení a rád se učíš nové věci, jsi někdo, koho hledáme!

Co bude náplní Vaší práce?

* Převádění obchodních potřeb do praktických otázek v oblasti datové vědy
* Zpracování velkého objemu dat pro přípravu obchodních rozhodnutí založených na datech
* Spolupráce na vývoji modelů machine learning
* Aktualizace a dokumentace machine learning modelů
* Automatizace business procesů

Tým tvoří celkem 20 lidí z toho 6 analytiků, hledáme jak juniora, který bude mít chuť se naučit nové technologie i seniora, který nám přinese své zkušenosti a nápady pro zlepšení a změnu procesů od samého začátku.

Požadavky

Co od Vás na tuto roli potřebujeme?

* SQL (T-SQL)
* Znalost Pythonu
* Analytické a kritické myšlení
* Porozumění statistice / machine learning
* Ochotu neustále se učit
* Komunikativní znalost angličtiny a češtiny

Na této pozici využíváme relační databáze (SQL, T-SQL,) MS Services, komunikační schopnosti a práci v týmu.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek