Vložit inzerát

VÝROBNÍ ŘEDITEL | ELEKTRO | AŽ 150 000 Kč

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro firmu působící v elektroenergetice hledáme nového člena nejužšího managementu! Hledá se nový VÝROBNÍ ŘEDITEL!

Náplň práce:
- Vedení výrobního oddělení společnosti (výstavba linek a sloupů, transformoven a elektráren)
- Řízení úseků projektování linek, projektování transformoven a elektráren
- Přímé vedení 6 lidí (ředitelé jednotlivých úseků)
- Vedení klíčových projektů ve firmě v Německu, Itálii

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání elektro směru
- AJ/NJ na komunikativní úrovni pro každodenní užití slovem i písmem (němčina preferovaná)
- Dlouholetá praxe v oboru, alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici
- Autorizace ČKAIT (technik nebo inženýr)
- Odborná způsobilost dle Zákona č. 250/2021 Sb. (osoba znalá pro řízení činností v oboru elektrotechnika)
- Zkušenosti s výstavbou v energetice (kotle, solární elektrárny, jakákoliv investiční výstavba)
- Ochota cestovat po Evropě (Německo, Itálie, Slovensko)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Management
  • Plat: Od 130000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek