Vložit inzerát

Specialista logistiky

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do mezinárodní společnosti v Plzni přijmeme uchazeče na pozici Specialista logistiky.

Máš logistiku a přepravu v malíčku? Baví tě jednání jak s dopravci, tak se zákazníky? Komunikuješ anglickým i německým jazykem?

Budeš řešit:
- jednání se zákazníky a dopravci
- řešení různých záležitostí v oblasti zajištění přepravy zboží a materiálů k zákazníkovi
- denní práci s interním systémem a v MS Office
- zajištění předání informací zákazníkovi ohledně přepravy
- možné zpoždění v přepravě či různorodých záležitostí souvisejícíh s přepravou
- podílení se na neustálém zlepšování logistických sítí

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání (nejlépe logistického směru)
- Praxe na obdobné pracovní pozici alespoň 1 rok
- Středně pokročilá znalost anglického jazyka a německého jazyka
- MS Office, zejména práce v Excelu
- Samostatnost, pro-zákaznické jednání

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek