Vložit inzerát

MARKETINGOVÝ/BD SPECIALISTA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti marketingu, mluvíte plynně anglicky a zvládáte dobře MS Office?

Přihlaste se na pozici MARKETINGOVÉHO/BUSINESS DEVELOPMENT SPECIALISTY!

Čeká Vás:
- Příprava nabídek
- Příprava prezentací pro klienty
- Práce s marketingovými databázemi (správa databází klientů, příprava distribučních seznamů)
- Business development aktivity (pomoc s aktualizací podmínek, účast na tenderech, reporting)
- Marketingové aktivity (příprava POS materiálů, plánování eventů,..)
- Spolupráce s projektovými týmy
- Komunikace s dodavateli

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Alespoň 3 roky zkušeností v marketingu, přesah do business developmentu výhodou
- Výborná znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Plynulá znalost AJ i ČJ
- Zkušenost na obdobné pozici
- Zkušenosti z oblasti služeb

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 42000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek