Vložit inzerát

Transport Manager

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Nabízíte alespoň pět let praxe v oblasti logistiky? Dokážete zodpovídat za tým a nebojíte se komunikovat v angličtině?

Představujeme pozici do společnosti se 70 zaměstnanci, která je známá svým stabilním zázemím a důrazem na vztrahy se zaměstnanci. Pokud můžete nastoupit ihned, třeba již za pár dní povedete tým 4 kolegů jako

TRANSPORT MANAGER.

Mezi Vaše hlavní povinnosti bude patřit:

- zpracování přepravních objednávek
- zadávání rezervací u speditérů
- poskytování možností dodání centrálnímu logistickému týmu
- provádění kalkulací nákladů na dopravu
- porovnání cenových nabídek od spedičních společností a poskytnutí nejlepšího řešení pro podnikání
- zodpovědnost za proces po přepravě zásilek až po doručení
- řešení případných problémů s doručením s dopravcem

Požadavky

- alespoň 5 let zkušeností z vedoucí pozice v oblasti logistiky
- praxe s vedením menšího týmu
- výborné organizační schopnosti a spolehlivost
- přátelská povaha a přirozená schopnost jít přkloadem
- možnost nástupu ihned, maximálně do 1 měsíce podmínkou!

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 58000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek