Vložit inzerát

RECRUITMENT / HR ADMINISTRATIVA, 40 000 - 50 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Grafton hledá pro svou pražskou pobočku nového kolegu do týmu.

Naše oddělení má na starost různorodé pozice – od manuálních pracovníků, přes administrativní role, až po střední management. Pokud tedy hledáte rozmanitou práci, kde se budete věnovat náboru i pracovněprávní administrativě, pošlete nám své CV :)

Co byste u nás měl/a na starosti?
– péči o klíčové klienty a zodpovědnost za náborový proces
– vytváření inzerátů, pohovorování, prezentace kandidátů klientům
– nábor formou agenturního zaměstnávání i do kmenu společností
– vytváření i podepisování pracovních smluv, dodatků a s tím spojených dokumentů
– pracovněprávní agenda a personální poradenství zaměstnancům i klientům
– úzká spolupráce se mzdovou účetní
– zajišťování pracovnělékařských služeb, Multisport, stravenek aj.
– koordinaci náborových kampaní (offline i online)
– business development, účast v tenderech
– nastavování nové spolupráce s klienty a uzavírání rámcových smluv

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 1, kanceláře máme v administrativní části Palladia

Požadavky

- zájem o oblast HR a relevantní pracovní zkušenost (HR, administrativa nebo obchodní sféra)
- znalost angličtiny na úrovni B2 pro komunikaci s anglicky hovořícími kandidáty i klienty
- samostatnost v práci a rozhodování, ale zároveň týmový duch
- velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- multitasking, protože někdy musíme dělat více věcí najednou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek