Vložit inzerát

Trade Controller

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Získal/a jste zkušenosti v oblasti finanční kontroly a dokážete odhlédnout od čísel k praktickému fungování obchodu? Chcete profesně růst a získat možnosti k širší zodpovědnosti a petřejšímu záběru činností?

Pošlete své CV, moc se na Vás těšíme!

Podstatou pozice TRADE CONTROLLER je plánování, čtvrtletní prognózy, spoluúčast na měsíčních závěrkách a analýza výkonnosti podniku.

Celý balíček Vaši pracovní náplně budou představovat tyto aktivity:

- účast na měsíčních závěrkách se zaměřením na P&L a výkonnost obchodu
- spolupráce na měsíčním reportingu
- zodpovědnost za obchodni kontrakty
- schvalování žádostí v systémech a e-mailem
- uplatňování globální obchodní politiky s ohledem na obchodní investice a příjmy příštích období
- zajišťování řádné kontroly, monitorování a úplnosti obchodních investic
- příprava analýz a odhadů ziskovosti zákazníků na základě obchodních potřeb
- poskytování analýz obchodním týmům a úzká spolupráce s nimi, aby mohli realizovat přesná rozhodnutí k dosažení obchodních cílů
- účast na pravidelných diskusích s obchodním týmem o výkonnosti zákazníků, skladbě portfolia a ziskovosti
- participacee na statutárním a interním auditu
- konzultace s obchodním vedením, posuzování prognóz z prodeje
- návrhy změn ke zlepšení finanční výkonnosti společnosti a finančním kontrolám

Požadavky

- VŠ ideálně ekonomického zaměření
- 1 až 3 roky zkušeností z oblasti finanční kontroly (se zaměřením na obchod, z oblasti FMCG velikým plus)
- pokročilá znalost Excelu (data mapping, sumif, vlookup...)
- zkušenost se SAP výhodou
- touha se učit nové věci, posouvat se dále
- orientace na výsledek
- analytické schopnosti
- schopnost pracovat samostatně
- preciznost a vysoká míra spolehlivosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek