Vložit inzerát

SERVISNÍ TECHNIK/ČKA 1 SMĚNA

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro nadnárodní korporaci hledáme pana či paní "hračičku" na opravy a servisy jednodušších optických zařízení.
Nehledáme superhrdinu, stačí mít bystrou hlavu a ruce.

Co budete dělat:

- opravovat a servisovat jednodušší optická zařízení , napříkad kamerky
- vést servisní zápisy v PC
- evidovat opravy, objednávat náhradní díly
- pouze ranní směna 7,5h.
- práce se dá naučit i když nemáte praxi, alechce to smysl pro detail, cit v rukách a pečlivost a to vše v jednom se znalostí práce na PC.

Smlouva na HPP přímo do kmene.Vhodné i pro ženy s technickým myšlením.

Požadavky

- technické vzdělání výhodou SOU či SŠ (hodinář,mechanik, seřizovač, optik, elektronik,atp.) ale není podmínkou
- výborná manuální zručnost s důrazem na jemnou mototiku prstů
- znalost práce na PC

Místo pracoviště

Přerov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek