Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER | ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Do týmu projektových manažerů hledáme posilu, odhodlaného a proaktivního kolegu, který vyhledává nové informace a výzvy! Na starosti budete mít vedení, dohled a koordinaci projektů.

Náplň práce:
- Řízení projektů
- Spolupráce v rámci více oddělení (hlavně výroba, vývoj a projektanti)
- Tvorba reportů o aktuálním stavu práce na projektech
- Spolupráce na vytvážení tenderových nabídek
- Účastnění se schůzek s hlavně zahraničními klienty v angličtině, francouzštině či němčině
- Používání interních softwarových systémů (Helios Green, nástroje PM)

Požadavky

- SŠ nebo VŠ (technický/elektro obor)
- Motivace se v oblasti dále rozvíjet
- Anglický jazyk C1 (aktivně slovem i písmem)
- Ochota cestovat
- Prioritizace, proaktivnost
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Týmový duch

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek