Vložit inzerát

INTERNÍ AUDITOR- KVALITA

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste člověk se zkušenostmi v kvalitě? Máte praxi s interními audity a nic Vám neunikne? Domluvíte se bez problémů anglicky a umíte se postavit výzvám? Pak hledáme právě Vás!

Jako interní auditor budete mít na starosti:
- Provádění interních auditů IOS
- Plánování, implementaci a sledování změn v systému řízení kvality
- Organizaci školení a podporu šíření nejlepších postupů v oblasti kvality
- Podporu certifikace systému řízení kvality společnosti
- Asistování továrnám a pobočkám při auditech zákazníků

Požadavky

Požadujeme:
Vzdělání a zkušenosti:
SŠ technický obor (VŠ technického oboru výhodou)
Minimálně 2 roky zkušeností se systémem řízení kvality, znalost IATF 16949
Dovednosti a schopnosti:
- Výborné komunikační dovednosti v češtině a angličtině
- Schopnost postavit se výzvám
- Flexibilita v časovém plánu
- Řidičský průkaz skupiny B

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 65000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek